Pani Elżbieta z niezwykłą dokładnością i pełnym
profesjonalizmem podchodziła do zajęć grupowych. Za każdym razem dokładała
wszelkich starań, aby w kreatywny i interesujący sposób zintegrować uczestników
kursu i pobudzić ich do działania.
Podczas ponad 10 godzin coachingu indywidualnego dała się poznać, jako dobry słuchacz, a jej celne uwagi miały znaczący wpływ na uporządkowanie moich zawodowych planów. Po zakończeniu cyklu spotkań utrzymywała ze mną stały kontakt, doraźnie doradzała i rozwiewała pojawiające się wątpliwości.
Obserwując pracę Pani Elżbiety Filutowicz - Cygan mogę potwierdzić, że jest
osobą niebywale pracowitą, która nie ogranicza się do schematycznego
wykonywania powierzonych jej zadań. Potrafi słuchać i rozmawiać. To osoba o
wysokiej kulturze osobistej, niezwykłej dyskrecji i wyczuciu. Polecam Panią
Elżbietę każdemu, kto pragnie w swoim życiu zawodowym odnaleźć właściwą drogę.Podczas ponad 10 godzin coachingu indywidualnego dała się poznać, jako dobry słuchacz, a jej celne uwagi miały znaczący wpływ na uporządkowanie moich zawodowych planów. Po zakończeniu cyklu spotkań utrzymywała ze mną stały kontakt, doraźnie doradzała i rozwiewała pojawiające się wątpliwości.
JK,
uczestniczka coachingu grupowego i indywidualnego
Ela, jako coach to
przede wszystkim wspaniały i bardzo wnikliwy słuchacz podążający za klientem,
ale ukierunkowanym na realizowany cel. Czas sesji to czas elastycznie, ale
przede wszystkim efektywnie wykorzystany.
Sylwia
N., uczestniczka coachingu indywidualnego
Miałem przyjemność
uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Panią Elę, jak również współpracować
w obszarze rozwoju osobistego. Pani Ela dała się poznać, jako najwyższej klasy
profesjonalista oraz doskonały trener potrafiący doradzać nie tylko osobom,
które poszukują pracy, ale również tym, którzy inwestują w rozwój osobisty.
Gorąco zachęcam do współpracy z Panią Elą, jako osobą wyznaczającą standardy,
do których powinni dążyć inni doradcy.
Wiktor
S., klient
Od Pani Elżbiety
uzyskałam profesjonalną poradę dotyczącą udoskonalenia dokumentów
rekrutacyjnych. To bardzo kontaktowa, a przede wszystkim kompetentna osoba -
gorąco polecam współpracę z nią.
Marta
G., klient
Pani Elżbieta jest
niezwykle kompetentną, uprzejmą oraz bardzo pomocną osobą. Rozmowa z Panią
Elżbietą dała mi sporo do myślenia zarówno w kwestiach korekty CV jak i
podejścia do szukania pracy. Dwa spotkania okazały się wystarczające w moim
przypadku i po ok. miesiącu dostałem ofertę pracy, która choć była dużym
wyzwaniem na moim obecnym poziomie wiedzy i kompetencji, to jednocześnie
sprawia dużą satysfakcję z wykonywanej pracy. Zdecydowanie polecam :)
Rafał
J., klient
Miałam przyjemność uzyskać pomoc od Pani Elżbiety w zakresie rozwoju osobistego i zawodowego - jestem bardzo zadowolona z jej podejścia, jako trenera i coacha. Jest to osoba bardzo profesjonalna, uprzejma i chętna do przekazywania wiedzy.
Jagoda
D., klient
Pani Ela jest bardzo dokładną, miłą, ciepłą osobą, która wykonuje swoją pracę perfekcyjnie i z wielkim zaangażowaniem. Pomogła mi inaczej spojrzeć na swoją osobę, a przede wszystkim uwierzyć w siebie i w swoje umiejętności. Pozdrawiam
X,
klient
Pani Elżbieta jest najlepszym doradcą zawodowym spośród wszystkich, z jakimi miałam do czynienia. Korzystałam z jej pomocy przy pisaniu projektu na dofinansowanie działalności gospodarczej oraz przy poszukiwaniu pracy. W obu przypadkach była bardzo kompetentna i konsekwentna w działaniu. Polecam.
Małgorzata
K., klient
Bardzo rzetelna i pracowita osoba, świetnie zorganizowana i terminowa.
Radosław
Jan Z., klient
Miło wspominam pomoc Pani Elżbiety w poszukiwaniu pracy. Jej rady były profesjonalne i bardzo pomocne. Osoba dobrze zorganizowana, kompetentna.
Krzysztof
P., klient
Pani Elżbieta to ciepła, życzliwa osoba, posiadająca szeroką wiedzę na temat doradztwa zawodowego. Zaangażowana, dobrze zorganizowana, przekazująca informację w bardzo przystępny sposób, ale przede wszystkim umiejąca profesjonalnie doradzić.
Justyna
G., klient
Serdecznie polecam usługi Pani Elżbiety. Niezwykle profesjonalnie podchodzi do świadczonych usług. Zapewnia pełne wsparcie przy poszukiwaniu pracy.
Małgorzata
P., klient
Wspaniała odpowiedzialna osoba, z dużą wiedzą z zakresu doradztwa zawodowego. Pani Elżbieta jest niezwykle cierpliwa, wyrozumiała, posiada lekkość wysławiania oraz przekazywania wiedzy. Widać, że czerpie ogromną radość z pracy z ludźmi. Godna polecenia.
Anna Z.,
klient
Jest osobą komunikatywną, umiejącą doradzać i ukierunkować w kwestiach zawodowych. Ma w sobie dużo empatii w stosunku do osób niepełnosprawnych.
Izabela
Joanna R., klient
Pani Elżbieta jest
wspaniałym współpracownikiem. To osoba posiadająca gruntowną wiedzę
merytoryczną, dodatkowo popartą bogatym zawodowym doświadczeniem. Bez trudu
nawiązała nić porozumienia z dosyć wymagającą grupą beneficjentów, jaką
stanowią osoby niepełnosprawne wzrokowo. Doskonale prowadziła zajęcia w ramach
szkoleń. Ponadto dała się poznać, jako życzliwy i empatyczny człowiek, na
którym zawsze można polegać. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Elżbietą.
Małgorzata
B., klient
Ela jest otwarta i
życzliwa w stosunku do osób, z którymi współpracuje przy realizacji zadania.
Marcin
R., klient
Elu, bardzo miło wspominam naszą współpracę i bardzo chętnie podjęłabym kolejną:) Cenię w Tobie profesjonalizm, wiedzę, opanowanie i życzliwe podejście do klientów. Twoje zaangażowanie, odpowiedzialność i komunikatywność czynią współpracę niezwykle przyjemną. Dziękuję :)
Monika
W. – D., współpracownik
Dała się poznać,
jako bardzo dobra organizatorka pracy własnej. Z nałożonych zadań wywiązuje się
sprawnie i terminowo. Zakres zleconych prac wykonuje z należytą starannością.
Przebieg dotychczasowej współpracy pozwala mi rekomendować Elżbietę, jako
partnera traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania.
Łukasz
B., współpracownik
Ela to osoba pełna
zapału, zaangażowana w to, co robi. Szybko odnajduje się w nowym otoczeniu i
łatwo nawiązuje kontakty interpersonalne. Solidna, pomocna i otwarta.
Profesjonalny pracownik.
Izabella
P., współpracownik
Bardzo rzetelna i pracowita osoba, świetnie zorganizowana i terminowa. Po dwóch latach wspólnej pracy mogę powiedzieć, że to niezastąpiony współpracownik przy realizowaniu projektów, pamięta o każdym szczególe, dotrzyma wszystkich terminów, ma dużo pomysłów, nie poddaje się łatwo i temu, co robi oddaje całe serce.
Karolina
F., współpracownik

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz